Dnes zlepšíme svet.

Rozmýšľali sme ako sa uviesť tak, aby to bolo pravdivé a autentické. A asi najlepšie nás vystihuje taká paralela s filmovým žánrom Sci-fi. Keď pozeráte nejaké scifičko, tak sú v budúcnosti iba 2 svety. Futuristicko-prírodný, s krásnymi záhradami, zelenými strechami, bez komínov, uhoľných baní, s naťahanými káblami nad ulicami. Alebo potom taký ten dystopický svet plný odpadu, zamoreného vzduchu s civilizáciou na pokraji.

Všetci čo sme v spoločnosti Sebestační si predstavujeme ten prvý svet. Veríme, že ľuďom nie je ukradnuté v akých podmienkach žijú a budú žiť a tiež veríme, že ľudia sú vo svojej podstate veľmi dobrí. Za celú históriu ľudstva sme sa dokázali zomknúť niekoľko krát. A aj teraz to dokážeme. Na to ale potrebujeme byť už dnes čo najviac „sebestační“. Vysvetľujeme a naďalej aj budeme vysvetľovať dôležitosť obnoviteľných zdrojov. Vysvetľujeme a naďalej aj budeme vysvetľovať, že tento stav nás v budúcnosti bude stáť omnoho viac ako dnes kúpa tepelného čerpadla alebo fotovoltiky. Ceny fosílnych energií budú rásť či sa nám to páči alebo nie. Či budeme protestovať, alebo ostaneme ticho.

Našu spoločnú budúcnosť vidíme ako ten pozitívny sci fi film. A možno nezmeníme svet, ale zaručene ho zlepšujeme. Krôčik po krôčiku a to nám robí radosť viac ako všetky peniaze sveta. Ťarcha je na nás. Na našej generácii. Naše deti už takú možnosť mať nebudú. Začnime dnes. Tu a teraz.

Kúpte si náš merch. Finančné prostriedky z nášho merchu použijeme na realizáciu obnoviteľnej energie pre rodiny, ktoré si to nemôžu dovoliť.

V čom sú Sebestační iní?
Chceme vytvoriť komunitu nadšencov, ktorí sú zapálení pre našu budúcnosť a chcú ušetriť obrovské mesačné náklady. Nerobíme zo seba značku, ale komunitu. Poradiť a pomôcť s otázkami ohľadom obnoviteľnej energie. Pomôcť vyznať sa v spleti ponúk. Vybudovať si dôveru, že odporúčame to najlepšie pre všetkých a teda pomer cena/výkon. Nepriživovať sa na ľuďoch, lebo my sami sme ľudia.
My sami sme užívateľmi obnoviteľnej energie a preto to máme aj na sebe odskúšané.
Sme Sebestační.

Doslov
Podľa štatistík Census Pulse až pol milióna ľudí na konci septembra 2020 meškali splatením hypoték či s platením režijných nákladov na domácnosť. Mali minimálnu či nulovú dôveru, že ďaľší mesiac sa im to podarí s platiť včas. V ekonomickej neistote je nesmierne obtiažne sporiť na horšie časy. 
Veľmi nás preto hnevajú firmy, ktoré si spravili biznis z udržateľných zdrojov a premršťujú ceny. Nie je to možné aby si vlastnú energiu vyrábali iba bohatí. Potrebujeme aby boli sebestační všetci, jedine tak môžeme zachrániť našu planétu a naše peňaženky. 
V dome s rekuperáciou, tepelným čerpadlom a s fotovoltaikou sa viete dostať na 30,- €* za mesačné režijné náklady.

* Úspora je vypočítaná na základe integrovanej ceny elektriny vrátane DPH v sadzbe DD2 s platnosťou od 1. 1. 2020. Dosiahnutá úspora sa može líšiť od geografickej polohy, orientácie panelov, spotrebiteľského správania či mikroklimatických podmienok.

 


 

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Sebestační

Súčasťou nášho podnikania sú osobné údaje našich klientov. Keďže akúkoľvek ponuku, ktorú robíme, robíme na základe údajov, ktoré nám klienti poskytujú. Každá jedna ponuka je šitá na mieru danému projektu a nedajú sa cenové ponuky paušalizovať. Na to potrebujeme od našich klientov email, telefónne číslo, adresu trvalého bydliska kvôli vybaveniu dotácií, adresu domu na ktorý sa bude inštalovať obnoviteľná energia a mnoho ďaľších citlivých informácií. Je pre nás nesmierne dôležité, aby tieto informácie zostali len u nás a mohol tak vzniknúť korektný a dôverný vzťah medzi nami a klientom. Naše datábazy nie sú verejné, sú pod kyber ochranou a ukladané na pevnom disku.

Viac o ochrane osobných údajov nájdete v PDF