Akciové sety.

Nech už pôjdeš na akúkoľvek stránku. Sme jediná platforma, kde nájdeš všetky produkty obnoviteľnej energie a k väčšej sebestačnosti.

Skombinuj si viacero produktov a zvýšiš si nielen sebestačnosť, ale ťa to víde aj lacnejšie.

Dávame výrazné zľavy v kombinácii produktov.

Tepelné čerpadlo v kombinácii s rekuperáciou

Administratívu so štátnymi príspevkami riešime za vás. Na základe tohoto riešenia dokážete spraviť z vášho domu dom, ktorý sa približuje k pasívnemu domu. Tepelné čerpadlo prepojíme výmenníkom s rekuperáciou a tak vďaka centrálnej rekuperácii si dom prikurujete alebo naopak prichladzujete.
Dohodnúť stretnutie

Tepelné čerpadlo v kombinácii so fotovoltikou

Absolútna úspora na energiách a za vykurovanie. Dokopy vám vieme na túto zostavu vybaviť až 8 395,- € zo štátneho príspevku.
Dohodnúť stretnutie

Fotovoltika v kombinácii so zelenou strechou

Vďaka zelenej streche sa vám neprehrieva okolie a tým sa zvyšuje účinnosť fotovoltických panelov na streche. Štátny príspevok vyriešime za vás.
Dohodnúť stretnutie

Tepelné čerpadlo v kombinácií so slnečnými kolektormi

Solárne kolektory pomáhajú tepelnému čerpadlu s teplou úžitkovou vodou. Tepelné čerpadlo tak má minimálny počet štartov, čím sa mu predlžuje jeho životnosť. Štátny príspevok vyriešime za vás.
Dohodnúť stretnutie

Fotovoltika so slnečnými kolektormi

Administratívu so štátnymi príspevkami riešime za vás. Na základe tohoto riešenia dokážete spraviť z vášho domu dom, ktorý sa približuje k pasívnemu domu. Fotovoltiku využijete na pokrytie spotreby elektriny a slnečné kolektory na ohrev teplej úžitkovej vody.
Dohodnúť stretnutie

All in

Tepelné čerpadlo s fotovoltikou, rekuperáciou, slnečnými kolektormi a zelenou strechou.
Dohodnúť stretnutie